GameDev.js

Spotkania z tworzeniem gier w HTML5 i JavaScript

A-Frame na ASP

Zapraszamy na pierwszy wykład piątego sezonu cyklu „korepetycje”. Tym razem Andrzej Mazur opowie o tworzeniu gier i aplikacji w wirtualnej rzeczywistości z pomocą narzędzia A-Frame. Spotykamy się w sali kinowej (pierwsze drzwi od wejścia po lewej stronie) na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, ul. Krakowskie Przedmieście 5.

Szczegóły wydarzenia
Prelekcja

Andrzej Mazur: Wirtualna rzeczywistość z A-Frame
Wirtualna rzeczywistość przeżywa teraz swój renesans, na rynku jest mnóstwo różnego rodzaju urządzeń do wyboru. Pojawiają się także narzędzia ułatwiające tworzenie treści, w tym również WebVR, czyli napisane w JavaScripcie. A-Frame natomiast jest frameworkiem znacznie ułatwiającym tworzenie trójwymiarowych, wirtualnych światów w przeglądarce. Dowiedz się jak samemu i w krótkim czasie kreować rzeczywistość przyszłości, oraz przekonaj się jak proste, łatwe i przyjemne to może być.

Organizator

ASP Korepetycje

Prelegent

Andrzej MazurAndrzej Mazur - jest twórcą gier HTML5 i założycielem studia Enclave Games. Stworzył konkurs js13kGames, publikuje newsletter Gamedev.js Weekly oraz kieruje społecznością Gamedev.js organizując spotkania, warsztaty i hackatony. Lubi jeść sushi i grać w Neuroshimę Hex.

Partnerzy

ASP Enclave Games