GameDev.js

Spotkania z tworzeniem gier w HTML5 i JavaScript

Gamedev.js Game Jam

Zapraszamy na Gamedev.js Game Jam - największy hackaton gier HTML5 w Polsce! Jeśli chcesz poznać innych twórców i razem zrobić grę, porozmawiać ze specjalistami z branży i przy okazji wygrać kilka nagród dobrze się bawiąc, to ten hackaton jest dla Ciebie!

To wydarzenie jest częścią Gamedev.js Weekend - zobacz także warsztat Tworzenie gier HTML5 - od pomysłu do realizacji.

Szczegóły wydarzenia

Pamiętaj: spędzimy cały dzień razem tworząc gry w języku JavaScript - zabierz ze sobą swojego laptopa i ładowarkę. Możesz przyjść z zespołem, ale będzie też możliwość dołączenia do kogoś na miejscu i stworzenia nowego zespołu.

Plan wydarzenia
Mentorzy

Andrzej MazurAndrzej Mazur - założyciel studia Enclave Games, organizator konkursu js13kGames oraz wydawca newslettera Gamedev.js Weekly. Stara się rozkręcić spotkania Gamedev.js w Warszawie. Pasjonat nowych, otwartych technologii, reprezentant Mozilla Tech Speakers, autor artykułów MDN Games. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży tworzenia gier JavaScript, którym chce się podzielić z innymi. W czasie wolnym lubi jeść sushi i grać w Neuroshimę Hex.

Nikola AdamusNikola Adamus - skończyła studia magisterskie na kierunku Internet and Game Studies w School of Information Sciences na University of Tampere (Finlandia). Zdobyła tam więdzę o teoretycznych i praktycznych aspektach tworzenia gier, ich produkcji oraz rynku, a także badaniach gier. Jej głównym zainteresowaniem jest produkcja gier i marketing, ale w ramach swoich studiów żywo zajmowała się także game designem, mechaniką free2play oraz monetyzacją.

Rafał TrzeciakRafał Trzeciak - od 8 lat zaangażowany w działalność badawczo-rozwojową, głównie w obszarze technologii mobilnych oraz uczenia maszynowego. Z wykształcenia fizyk komputerowy, z zawodu inżynier oprogramowania i techniczny menadżer projektu. Stypendysta londyńskiego Entrepreneur First. Miłośnik otwartego oprogramowania oraz wykorzystania metodyk zwinnych.

Organizator i partnerzy

Enclave Games Mozilla KM Torso Ltd

Nagrody

Nagrody dla trzech najlepszych zespołów:

Nagrody specjalne:

* Nagrody pieniężne sponsorowane są przez KM Torso. Nagrody specjalne wiążą się z przekazaniem praw autorskich, ale są całkowicie opcjonalne i dobrowolne.

Dodatkowo będziemy mieli nagrody rzeczowe dla najlepszych zespołów.

Wyniki

Poniżej prezentujemy wyniki hackatonu według zespołów, gier i składu osobowego:

  1. JeloCartel - Prze Szkody (Kuba Wasiak, Wojciech Woźniak, Michal Budzynski)
  2. Piesku - Shape Ronin (Staś Małolepszy, Antoni Korzeniowski)
  3. Popcorn Monsters - Popcorn Monsters (Katarzyna Mitrus, Adam Golan)
  4. Dos - Hurdlinator (Sebastian Krzyszkowiak)
  5. Zbrodnia Ikara Team - Zbrodnia Ikara (Szymon Filipowicz, Stanislav Mishchenko, Klaudia Wiśniewska, Melchior Moroz, Jerzy Woźniak)
  6. PiGames - Ninja vs Skateboard: Revenge (Kacper Pietrzak, Bartosz Legięć)
  7. No Name - Water Run (Maciej Dąbek, Urszula Machowska, Krzysztof Kielak, Paweł Marczewski)
  8. Minimal - Minimal (Agata Nawrot)
  9. Betonowy Balon - Czerwona Kropka (Katarzyna Gawronska, Wojciech Naumiuk, Piotr Mroczek)
Miejsce

Aviva

Aviva Polska
Inflancka 4b
Warszawa

Regulamin

Treść regulaminu znajdziesz tutaj.